BAKLAWA 24 SZT

Baklawa

opakowanie: pudełko 20-24 ciastka

Baklawa (oryginalnie baklava) to najpopularniejszy deser, który zajmuje ważne miejsce zarówno w kuchni arabskiej (szczególnie w Syrii) jak i greckiej.


BAKLAWA 24 SZT

Baklawa (oryginalnie baklava) to najpopularniejszy deser, który zajmuje ważne miejsce zarówno w kuchni arabskiej, jak i greckiej.

W tradycyjnej, najbardziej rozpowszechnionej wersji baklawa to zapieczone ciasto listkowe, które zostaje przełożone orzechami z miodem lub cukrem. Po przygotowaniu deser pokrywa się lukrem lub polewą wykonaną z wody, cukru i soku cytrynowego. Wierzch baklawy posypany jest posiekanymi orzeszkami pistacjowymi.

Oferujemy baklawę w różnych kształtach ciastek, może być pokrojona w prostokąty, trójkąty i rąby.

Jeśli chcesz serwować w swoim lokalu desery z kuchni arabskiej, baklawa jest absolutną podstawą.

Uruchamiasz własną restaurację z Kebabem?

Baklawa to zapewne niejedyny produkt, który będziesz potrzebował. Zastanawiasz się jak zgłębić naszą ofertę na desery oraz inne?

Zapewniamy stabilną opiekę optymalizując koszty logistyki, z tego względu posiadamy wygodną ofertę na prawie wszystko czego może potrzebować Twój punkt gastronomiczny - zobacz również inne nasze propozycje.

Dostarczamy produkty do lokali w czterech obszarach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Pamiętaj! Oferta hurtowni Kebab Lubelski przeznaczona jest wyłącznie dla punktów gastronomicznych . Nie realizujemy zamówień dla klientów indywidualnych.