MYDŁO HACCP

MYDŁO HACCP

opakowanie: butelka 5L

MYDŁO HACCP o płynnej formule posiada bezpieczny skład, idealnie sprawdza się do mycia rąk w gastronomi.


MYDŁO HACCP

Mydło o płynnej formule posiada bezpieczny skład, który pozbawiony jest sztucznych barwników oraz aromatów. Na uwagę zasługuje również neutralne pH - dzięki temu produkt nie jest szkodliwy nawet dla osób ze skórą skłonną do podrażnień lub przesuszeń.

Znakomite właściwości myjące sprawiają, że wystarczy krótka chwila, aby oczyścić dłonie.

Prezentowane mydło w płynie jest szczególnie polecane do gastronomii. Skutecznie ogranicza ryzyko wystąpienia zatruć pokarmowych.

Jak stosować MYDŁO HACCP


Podczas stosowania należy zaaplikować niewielką ilość mydła, a następnie starannie wcierać je w dłonie. Po około 30 sekundach stosowania obficie spłukujemy pozostałości produktu.

Uruchamiasz własny lokal serwujący Kebab?

MYDŁO HACCP to zapewne niejedyny wyrób, który potrzebujesz. Zastanawiasz się jak poznać naszą ofertę na rodki czystoci lub inne?

Oferujemy stałą opiekę dzięki optymalizacji kosztów zaopatrzenia, mamy korzystną ofertę na prawie wszystko czego może potrzebować Twój lokal - zobacz również inne nasze artykuły.

Dostarczamy towary do odbiorców ulokowanych w 4 województwach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Pamiętaj! Propozycja naszej hurtowni przeznaczona jest jedynie dla lokali gastronomicznych. Nie realizujemy zamówień dla klientów prywatnych.