CLEAN PUR

CLEAN PUR

opakowanie: butelki 1,5 lub 10L

CLEAN PUR - Płyn do mycia kontakt grilli, tosterów i opiekaczy do kebaba.


CLEAN PUR

Peparat czyszczący o bezpiecznym składzie, który może być używany do usuwania zabrudzeń z gofrownic, kontakt grilli, grilli, czy opiekaczy do mięsa kebab.

Jest to produkt gotowy do użycia, co pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Skutecznie radzi sobie nawet z przypalonym jedzeniem, tłuszczem, czy też sadzą. Zasadowa formuła mocno pieni się podczas użytkowania oraz pozostawia połysk. Zaaplikowany na ciepłe powierzchnie działa samoczynnie.


Jak stosować CLEAN PUR na urządzeniach do przygotowywania kebaba


Omawiany środek nie powinien być rozcieńczany. Należy spryskać nim czyszczoną powierzchnię i pozostawić na 5-15 minut. Po tym czasie wystarczy spłukać go czystą wodą. Produktu nie należy nakładać na gorący tłuszcz.

Zakładasz swój punkt gastronomiczny serwujący Kebab?

CLEAN PUR to oczywiście nieostatni produkt, który będziesz potrzebował. Zastanawiasz się jak przetestować naszą ofertę na rodki czystoci lub inne produkty?

Oferujemy stabilną opiekę dzięki optymalizacji kosztów dostaw, posiadamy hurtową ofertę na prawie wszystko co może potrzebować Twój lokal - zobacz także inne nasze propozycje.

Dowozimy produkty do klientów znajdujących się w czterech obszarach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Uwaga. Propozycja naszej hurtowni przeznaczona jest tylko dla lokali gastronomicznych. Nie realizujemy jednorazowych transakcji dla klientów prywatnych.