NEKTAR OWOCOWY TAMEK - morela 24x330cc

Nektar owocowy TAMEK - morela

opakowanie: zgrzewka 24szt*330ml


NEKTAR OWOCOWY TAMEK - morela 24x330cc

Nektar Tamek Apricot jest wytwarzany ze świeżych moreli. Morele są doskonałym źródłem witamin, zwiększają metabolizm, a więc poprawiają układ trawienny.

Sok z moreli Tamek dzięki odpowiedniej technologi produkcji nie zawiera sztucznych aromatów i konserwantów. Pozwala to uzyskać sok jak najbardziej zbliżony do wypicia soku z moreli zebranej prosto z drzewa i wyciśniętej na miejscu!.

Turcy zwykle spożywają ten sok owocowy na śniadanie.

W Twoim lokalu będzie on zdrową alternatywą, dla tych napojów typu cola cola, sprite, ..... itp.

Tamek to jedna z wiodących tureckich marek, powstała w 1955 roku. Wykorzystując niemiecką technologię Tamek stworzył całkowicie turecki koncern, którego są obecnie powszechnie spożywane i jedne z najpopularniejszych w Turcji.

Zakładasz własny lokal serwujący Kebab?

Nektar owocowy TAMEK - morela to oczywiście nieostatni wyrób, który potrzebujesz. Zastanawiasz się jak poznać ofertę naszej firmy na napoje oraz inne?

Umożliwiamy stałą opiekę dzięki optymalizacji kosztów transportu, dlatego posiadamy korzystną ofertę na niemal wszystko czego może potrzebować Twój lokal - zobacz również nasze inne propozycje.

Dostarczamy zaopatrzenie do restauracji znajdujących się w 4 województwach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Pamiętaj! Propozycja hurtowni Kebab Lubelski skierowana jest jedynie dla lokali gastronomicznych. Nie obsługujemy klientów indywidualnych.