SOS TYSIĄCA WYSP 900 G BUTELKA

Sos Tysiąca Wysp

opakowanie: butelka 900g


SOS TYSIĄCA WYSP 900 G BUTELKA

Doskonale znany i lubiany przez wielu! Używany nie tylko do kebabów, a także chociażby hot-dogów, na wielu stacjach paliw.


Używany również do sałatek i kanapek, a jego podstawowym i najważniejszym składnikiem jest majonez z dodatkiem pomidorów, papryki, suszonej cebuli i wielu przypraw. Sos jest jednym z najsłynniejszych nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Dla urozmaicenia smaku można również dodać go do przeróżnych wersji sałatek. Z pewnością można stwierdzić, że pasuje niemal do każdego dania! Warto ten sos posiadać swojej restauracji nie tylko jako dodatek do kebaba. Kremowa konsystencja i wyjątkowy aromat sprawi, że chętnych na niego nigdy nie braknie!

Otwierasz swój punkt gastronomiczny serwujący Kebab?

Sos Tysiąca Wysp to zapewne nieostatni produkt, który potrzebujesz. Zastanawiasz się jak przetestować ofertę naszej firmy na sosy oraz inne produkty?

Umożliwiamy stałą opiekę optymalizując koszty dostaw, dlatego posiadamy wygodną ofertę na niemal wszystko co może potrzebować Twój lokal - sprawdź również nasze inne artykuły.

Dostarczamy zaopatrzenie do lokali gastronomicznych w 4 województwach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Pamiętaj! Propozycja hurtowni Kebab Lubelski przeznaczona jest jedynie do punktów gastronomicznych . Nie realizujemy jednorazowych transakcji dla osób prywatnych.