TOILET DESTONER

TOILET DESTONER

opakowanie: butelki 750ml, 5L, 10L

TOILET DESTONER to silny środek czyszczący do mycia toalet oraz pisuarów.

Produkt do stosowania okresowego.

TOILET DESTONER

TOILET DESTONER to silny środek czyszczący do mycia toalet oraz pisuarów, który wyróżnia się zagęszczoną formułą. Konsystencja sprawia, że czyszczenie powierzchni będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo.

Preparat może być wykorzystywany do ceramicznych urządzeń sanitarnych. Doskonale radzi sobie z zaciekami rdzy oraz kamieniem.

Jest to produkt do stosowania okresowego.

Nie należy stosować do powierzchni wykonanych z aluminium, żeliwa, stali, czy też innych tworzyw nieodpornych na działanie kwasów. Nie sprawdzi się również w przypadku armatury łazienkowej.

Stosowanie TOILET DESTONER jest wyjątkowo proste.


Należy zaaplikować go na wybraną powierzchnię i pozostawić na 15 minut.

Preparat może zostać również rozcieńczony z wodą - w ten sposób można kontrolować moc działania. Przed zastosowaniem warto jest wykonać próbę w miejscu niewidocznym gołym okiem. Test pozwoli się upewnić, czy produkt jest bezpieczny dla konkretnego urządzenia sanitarnego.

Prowadzisz swój punkt gastronomiczny z Kebabem?

TOILET DESTONER to zapewne nieostatni produkt, który będziesz potrzebował. Chcesz poznać ofertę naszej firmy na rodki czystoci lub inne?

Stawiamy na stabilną opiekę dzięki optymalizacji kosztów dostaw, dlatego zgromadziliśmy korzystną ofertę na prawie wszystko czego może potrzebować Twój lokal - sprawdź również inne nasze artykuły.

Dostarczamy towary do odbiorców ulokowanych w czterech regionach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Uwaga. Propozycja naszej hurtowni przeznaczona jest tylko do punktów gastronomicznych . Nie realizujemy jednorazowych transakcji dla klientów indywidualnych.