SMART FOAM

SMART FOAM

opakowanie: butelki 1,5 lub 10L

SMART FOAM to uniwersalny środek odtłuszczający, stosowany do czyszczenia różnorodnych powierzchni.


SMART FOAM

SMART FOAM to uniwersalny środek odtłuszczający, który może być stosowany do czyszczenia różnorodnych powierzchni. Posiada on bezpieczny skład wolny od związków żrących. Formuła nie zawiera również alkaliów oraz wodorotlenków.

Prezentowana pianka czyszcząca ma szerokie zastosowanie można jej używać w kuchni, do czyszczenia lad czy stolików, a także wielu innych miejscach.

Za jej pomocą można skutecznie wyeliminować ślady tłuszczów roślinnych i zwierzęcych, olejów.

Opisywany środek marki Eco Shine jest prosty i bezproblemowy w stosowaniu. Poradzi sobie nawet z zaschniętym brudem, który ciężko usunąć przy użyciu tradycyjnych metod.

Preparat znakomicie sprawdza się podczas czyszczenia zatłuszczonych i zaolejonych przedmiotów garnków, naczyń, mebli kuchennych, okapów, stołów, blatów, zlewozmywaków, a także zżółkniałych mebli i płytek powstałych po paleniu papierosów.


Do bardzo zaschniętych zatłuszczonych niealuminiowych powierzchni i przypalonych białek polecamy CLEAN PUR.

Uruchamiasz własny lokal gastronomiczny z mięsem Kebab?

SMART FOAM to zapewne niejedyny produkt, który będziesz potrzebował. Chcesz przetestować ofertę naszej firmy na rodki czystoci oraz inne?

Umożliwiamy stabilną współpracę optymalizując koszty zaopatrzenia, posiadamy hurtową ofertę na niemal wszystko co może potrzebować Twój punkt gastronomiczny - zobacz także nasze inne propozycje.

Dowozimy towary do lokali ulokowanych w czterech obszarach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Uwaga. Propozycja naszej hurtowni przeznaczona jest tylko dla lokali gastronomicznych. Nie realizujemy zamówień dla klientów indywidualnych.