SANIT SHINE

SANIT SHINE

opakowanie: butelki 1,2,5 lub 10L

SANIT SHINE to wysokiej jakości panka czyszcząco-okamieniająca, przeznaczona do czyszczenia toalet, łazienek oraz sanitariatów.

Produkt do codziennego mycia

SANIT SHINE

SANIT SHINE to wysokiej jakości panka czyszcząco-okamieniająca, dzięki której możliwe jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Jest ona przeznaczona do czyszczenia toalet, łazienek oraz sanitariatów. Silne działanie sprawia, że wystarczy chwila, aby pozbyć się brudu, zacieków z mydła lub wody, kamienia, rdzy i wielu innych zanieczyszczeń. Produkt można stosować także do fug białych oraz kolorowych. Jest wygodny i niekłopotliwy w użyciu.

Produkt do codziennego stosowania. Wysoka wydajność sprawia, że jedno opakowanie wystarczy na długi czas.


Jak stosować SANIT SHINE


Stosując środek należy rozpylić jego niewielką ilość na wybraną powierzchnię, a następnie przetrzeć ściereczką lub czyściwem. Preparat można dowolnie rozcieńczać. Przed pierwszym użyciem warto jest wypróbować go w niewidocznym miejscu. Niektóre barwniki w fugach mogą ulec przebarwieniu na skutek działania kwasów.

Posiadasz własny lokal gastronomiczny z Kebabem?

SANIT SHINE to oczywiście nieostatni wyrób, który potrzebujesz. Zastanawiasz się jak zgłębić ofertę naszej firmy na rodki czystoci lub inne?

Stawiamy na stałą współpracę optymalizując koszty logistyki, zgromadziliśmy hurtową ofertę na prawie wszystko co może potrzebować Twój biznes - zobacz także inne nasze propozycje.

Dowozimy towary do restauracji ulokowanych w 4 województwach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Uwaga. Propozycja naszej hurtowni skierowana jest jedynie dla punktów gastronomicznych . Nie realizujemy jednorazowych transakcji dla osób prywatnych.