Frytownica wolnostojąca 2x14l

Frytownica wolnostojąca 2x14l

  • Zawór (kranik) spustowy odpływu
  • Wykonana ze stali nierdzewnej
  • Zasilanie: 220 v/50 Hz
  • Moc: 7 kW (2x3,5 kW)
  • Wymiary: 700x500x980 mm

Frytownica wolnostojąca 2x14l


Ta frytkownica sprawdzi się w lokalach, które potrzebują dużej wydajności jeśli chodzi o smażenie na głębokim tłuszczu. Wydają duże ilości frytek lub prócz kebabu serwują tez inne dania np. smażone skrzydełka z kurczaka.


Wykonana jest ze stali nierdzewnej dzięki czemu nie ulega korozji oraz jest łatwa w utrzymaniu czystości. Posiada kranik spustowy, co pozwala na łatwe odprowadzanie oleju.


Nasza frytownica wolnostojąca jest urządzeniem w pełni profesjonalnym i spełniającym wszelkie normy i wymogi. Oferujemy wyjątkowy stosunek jakości do ceny i wysoką bezawaryjność naszych frytownic.Wymiary:700x500x980 mm
Wymiary kosza:200x220x100 mm
Moc:2x3.5 kW
Zasilanie:230V
Pojemność:2x14L
Materiał:stal nierdzewna

Uruchamiasz własną restaurację serwujący Kebab?

Frytownica wolnostojąca 2x14l to oczywiście nieostatni wyrób, który możemy Ci dostarczać. Zastanawiasz się jak poznać naszą ofertę na frytownice lub inne produkty?

Oferujemy stabilną opiekę dzięki optymalizacji kosztów transportu, dlatego posiadamy korzystną ofertę na prawie wszystko co może potrzebować Twój punkt gastronomiczny - sprawdź także inne nasze propozycje.

Dowozimy zaopatrzenie do restauracji w czterech województwach: lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie.

Pamiętaj! Propozycja hurtowni Kebab Lubelski przeznaczona jest jedynie do punktów gastronomicznych . Nie obsługujemy klientów prywatnych.